Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

БАЗА ЗНАНЬ

Питання:

  • В якому випадку довідка за ф. №4-ОПП підлягає заміні?

    Діє до -0001-11-30
Відповідь: Коротка:
     У разі внесення змін у дані, що вказуються у довідці за ф. №4-ОПП (найменування (прізвище, ім’я, по батькові), місцезнаходження (місце проживання) платника податків, керівника, органу доходів і зборів, в якому платник податків перебуває на обліку тощо), довідка за ф. №4-ОПП підлягає заміні в органі доходів і зборів.
Повна:
     Відповідно до пп.9.4 п.9 р.IX Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 (далі – Порядок), у разі внесення змін у дані, що вказуються у довідці за ф. №4-ОПП (найменування (прізвище, ім’я, по батькові), місцезнаходження (місце проживання) платника податків, керівника, органу доходів і зборів, в якому платник податків перебуває на обліку тощо), довідка за ф. №4-ОПП підлягає заміні в органі доходів і зборів.
     Для отримання нової довідки платник податків подає до органу доходів і зборів за основним місцем обліку звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Орган доходів і зборів протягом двох робочих днів після такого звернення видає (надсилає) платнику податків нову довідку.
     У такому самому порядку видається дублікат довідки замість зіпсованої чи втраченої або копія довідки. У разі втрати довідки нова довідка видається за заявою платника податків, у якій надані пояснення і викладені обставини втрати довідки, або до якої додані документи, що підтверджують факт втрати довідки.
     Про видачу кожної довідки за ф. №4-ОПП робиться запис у журналі за ф. №14-ОПП, а відповідний запит зберігається у реєстраційній частині облікової справи платника податків.

Повернутися до інших запитань

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання, то Ви маєте можливість Інформаційно – довідкового департаменту Міндоходів

або можете звернутися за телефоном 0 800 501 007