Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

БАЗА ЗНАНЬ

Питання:

  • Діє до 01.01.2011Чи зобов’язані СПД друкувати контрольні стрічки та який термін зберігання контрольних стрічок?

    Діє до 2011-01-01
Відповідь: Діє до 01.01.2011
Коротка:
     Суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.
Повна:
     Відповідно до ст. 2 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями (далі - Закон), контрольна стрічка - документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій, який містить копії надрукованих цим реєстратором розрахункових документів.
     Відповідно до п.10 ст.3 Закону суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг зобов’язані друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.

Повернутися до інших запитань

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання, то Ви маєте можливість Інформаційно – довідкового департаменту Міндоходів

або можете звернутися за телефоном 0 800 501 007