Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

БАЗА ЗНАНЬ

Питання:

  • Як заповнити графу 7 ”Дата звільнення з роботи”, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, за ф. 1-ДФ, у разі якщо у кварталі звільнення працівнику не нараховувався та не виплачувався дохід?

    Діє до -0001-11-30
Відповідь: Коротка:
     У разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника графа 7 «Дата звільнення з роботи» податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, за ф. №1-ДФ не заповнюється.
Повна:
     Відповідно до пп.«б» п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
     Згідно з п.3.7 р.III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1020 із змінами (далі - Порядок) графа 7 «Дата звільнення з роботи» податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, за ф.№ 1-ДФ (далі - податковий розрахунок) заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 податкового розрахунку не заповнюються. У разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.
     У графі 6 «Дата прийняття на роботу» податкового розрахунку відображається дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізичної особи на роботу, наприклад, якщо дата прийняття 27 грудня 2010 року, то у графі 6 податкового розрахунку потрібно вказати «27.12.2010» (пп. 3.7.1 п.3.7 р.III Порядку).
     У графі 7 «Дата звільнення з роботи» податкового розрахунку відображається дата звільнення фізичної особи з роботи аналогічно пп.3.7.1 п.3.7 р.III Порядку.
     Враховуючи вищевикладене, у разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника графа 7 «Дата звільнення з роботи» податкового розрахунку не заповнюється.

Повернутися до інших запитань

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання, то Ви маєте можливість Інформаційно – довідкового департаменту Міндоходів

або можете звернутися за телефоном 0 800 501 007