Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

БАЗА ЗНАНЬ

Питання:

  • Чи є об’єктом оподаткування операції з постачання негашених поштових марок України, конвертів або листівок з негашеними поштовими марками України?

    Діє до -0001-11-30
Відповідь: Коротка:
     Не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з постачання негашених поштових марок України, конвертів або листівок з негашеними поштовими марками України, крім колекційних марок, конвертів чи листівок для філателістичних потреб, базою оподаткування яких є продажна вартість.
Повна:
     Відповідно до пп.196.1.4 п.196.1 ст.196 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з обігу банківських металів, інших валютних цінностей (крім банкнот і монет, що використовуються для нумізматичних цілей, а також іноземних монет з дорогоцінних металів, базою оподаткування яких є продажна вартість); випуску, обігу та погашення лотерейних білетів державних грошових лотерей, інших документів, що засвідчують право участі в державних грошових лотереях; виплати грошових виграшів (призів) і грошових винагород; постачання негашених поштових марок України, конвертів або листівок з негашеними поштовими марками України, крім колекційних марок, конвертів чи листівок для філателістичних потреб, базою оподаткування яких є продажна вартість.

Повернутися до інших запитань

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання, то Ви маєте можливість Інформаційно – довідкового департаменту Міндоходів

або можете звернутися за телефоном 0 800 501 007